nav-left cat-right
cat-right

Klimatyczne Pobierowo

Klimatyczne Pobierowo

Dla turystów którzy poszukują bardzo dobrze urządzonego ośrodka na beztroskie wczasy a także dla tych którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez sposobności do czynnego wypoczynku znakomitym wyjściem wydaje się być miejscowość Pobierowo. Położony wśród drzew kurort nadmorski wzdłuż wybrzeża Bałtyku na terenie gminy Rewal to śliczny i rozległy ośrodek wczasowo-wypoczynkowy z różnorodną infrastrukturą noclegową i gastronomiczną.

Gdzie nocować w Pobierowie?

Szeroki wybór ofert noclegów można zauważyć nie tylko w sieciowych portalach noclegowych ale dodatkowo dosłownie w samym kurorcie. Wzdłuż i wszerz rozmieszczone drogowskazy z tekstem komfortowe noclegi Pobierowo, wolne kwatery na wynajem czy też domki drewniane niedaleko morza instruują potencjalnych turystów o tym dokąd kierować się aby dotrzeć prosto w punkt docelowego miejsca zakwaterowania. W samym kurorcie także nie ma kłopotu ze znalezieniem miejsc noclegowych nawet na miejscu gdyż wachlarz noclegów w Pobierowie zaliczany jest do największych na całym Wybrzeżu Trzebiatowskim.

plaża nad polskim morzem

Nawet najwybredniejsi mogą znaleźć w tym zachwycającym kurorcie odpowiednie zakwaterowanie na swój letni urlop. Niezliczone hotele i pensjonaty Wellness & spa gwarantują luksusowe apartamenty w pobliżu morza bądź w zaciszu zagajników, z kolei na entuzjastów mieszkania nad morzem blisko natury oczekują liczne pola kempingowe, domki drewniane letniskowe i mieszkania prywatne z ogródkami, placami zabaw i punktami do bezpiecznego grillowania oczywiście świeżej rybki prosto od rybaka.

Atrakcje Pobierowa

W miejscowości Pobierowo tak na prawdę trudno dostrzec rybacki kuter, niemniej jednak w pobliskim Niechorzu przy nabrzeżu prawie codziennie organizowane są połowy i można w tym miejscu zaopatrzyć się w świeżutką bałtycką rybę.
Udając się do Niechorza koniecznie trzeba zobaczyć Park Miniatur latarni morskich oraz wspiąć się na prawdziwą wieżę latarni morskiej skąd możemy oglądać zachwycające widoki na Bałtyk i okolicę.

Wracając do Pobierowa wskazane jest zorganizować sobie aktywny wypoczynek korzystając z licznych ścieżek rowerowych, bazy sportowej, siłowni i fitness klubu lub też idąc do Parku Linowego w Pobierowie. Dla tych którzy wyjeżdżają nad polskie morze wypoczywać na plaży też czekają aktywne rozrywki przeprowadzane w znanym programie Akademia Słońca z jakiego miejscowość Pobierowo słynie od wielu już lat. Zajęcia nadmorskiego uniwersytetu ogniskują się zwłaszcza w rejonie dmuchanych placów zabaw i zjeżdżalni na plaży. Urządzane są liczne konkursy, fitness jak również rozrywki dla najmłodszych i konkursy ratownictwa a także prelekcje rekomendujące zdrowy model życia i bezpieczny relaks nad morzem.


Reklama


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.