nav-left cat-right
cat-right

Plażowe last minute dla Niego

Plażowe last minute dla Niego

Sezon letni w pełni, a zatem czymś naturalnym jest wybranie odpowiednich kąpielówek i pomyślenie o tym, co warto założyć na plażę w tym gorącym okresie. Wbrew pozorom też masz wybór. Od klasycznych kąpielówek przez bokserki aż po bermudy.

Nie daj się nikomu oszukać i nie ulegnij obiegowej opinii, że plażowa moda męska nie istnieje, bo wybór w tej dziedzinie jest niewielki. Niezależnie od tego gdzie masz szczęście mieszkać – w mieście, nad morzem, czy tylko odwiedzisz kraj leżący w gorącym klimacie, zawsze staraj się wyglądać idealnie, zmysłowo i męsko! Fakt, plaża nie jest miejscem gdzie potrzebujesz zbyt dużej ilości odzieży, ale możesz się postarać, żeby prezentować się równie gorąco. Jeżeli chcesz wyglądać dobrze i czuć się komfortowo to weź pod uwagę różnorodność stylów męskich kąpielówek i dopasuj je do własnej sylwetki oraz ulubionego męskie kapielówkitrendu w modzie. Oto najważniejsze zasady, które powinny pomóc Ci podjąć decyzję przy zakupie idealnej pary spodenek. Jeszcze nigdy nie było tak wielu dopuszczalnych opcji męskich strojów kąpielowych – poczynając od klasyki, po styl sportowy retro, minimalistyczny, a na trendach wzorzystych w żywych kolorach kończąc.

 

Sylwetka i wygoda

Bez względu na rozmiar, kolor, styl i kształt bielizny jaki lubisz nosić na co dzień, w ofercie sklepów na pewno znajdziesz też coś odpowiedniego w wersji plażowo- letniej. Kieruj się przede wszystkim najwyższą jakością, wygodą, a dopiero później wybieraj ulubiony styl, markę oraz kolor. Dobierając kąpielówki lub spodenki kąpielowe, zawsze należy wziąć pod uwagę typ sylwetki jaki reprezentujesz. Jeśli jesteś typem mężczyzny o dość harmonijnie i proporcjonalnie zbudowanym ciele możesz się zdecydować na modele plażowej bielizny męskiej z obniżonym stanem. W tym miejscu jednak warto zaznaczyć, że przy odrobinie wiedzy i fantazji bez problemu odnajdziesz bokserki, slipki oraz szorty kąpielowe wyglądające intrygująco bez względu na posiadane warunki fizyczne. Kluczem jest raczej to, żeby były to produkty wysokiej jakości, uszyte z szybkoschnących materiałów, odpychających wilgoć, wzmocnione przyjazną dla ciała wyściółką. Pamiętaj, modele za małe, ani kilka rozmiarów za duże nigdy nie będą wyglądały dobrze. Idealnie sprawdzą się na plaży wszystkie modele z umieszczonymi w nich dyskretnymi kieszonkami i sznurkiem do regulacji.

Raczej unikaj

W wielu rejonach świata bardzo kontrowersyjnym tematem są kąpielówki mocno opięte na sylwetce w dość wyzywający sposób. Pamiętaj, iż noszone w ten sposób nie spowodują raczej podziwu i entuzjazmu plażowiczów przebywających w Twoim towarzystwie, a wprost przeciwnie narazisz się na słowa krytyki i dezaprobatę. O ile nie jesteś zawodowym pływakiem unikaj też slipek kąpielowych, bokserek i szortów w kolorze białym, bo one zdecydowanie nie są hitem na plaży w tym sezonie.

Krótkie i dopasowane

Delikatnie dopasowane klasyczne kąpielówki, bokserki, szorty będą najlepiej wyglądały w kolorze niebieskim i wszelkich jego odmianach połączonych z bielą. Ich noszenie wymaga sporej pewności siebie, chociaż idealnie nadają się do pływania, bo unikniecie nadmiaru plączącej się tkaniny, a przy okazji opalicie nogi.

zdjęcie1-1-webSportowy styl retro

Styl sportowy retro jest najbezpieczniejszy. Kąpielówki mają w tym przypadku fason luźnych spodenek z bocznymi rozcięciami. Noszenie ich zapewnia wygodę i pełną swobodę ruchów, a przy okazji gwarantują nieco intrygujący wygląd. Zadbajcie żeby wybrany przez Was model zawierał dodatkową, delikatną wewnętrzną tkaninę, sznurek oraz boczne kieszenie. Styl retro pozytywnie wpłynie na podkreślenie indywidualnego charakteru i stylu.

Styl minimalistyczny

Styl minimalistyczny w męskiej modzie plażowej to przede wszystkim klasyczny, a przy okazji ponadczasowy granat. Krój kąpielówek jest w nim raczej delikatnie dopasowany, a długość nogawek sięga powyżej kolana. Kolejnym kolorem podkreślającym styl minimalistyczny jest czarny, którego popularność nie zdziwi już raczej nikogo. Ciemne kolory są najłatwiejszą opcją ponieważ wyglądają dobrze prawie przy prawie każdej budowie ciała i jednocześnie dyskretnie przyciągają uwagę kobiet.

Styl surfingowy

Na topie są również kąpielówki, bokserki lub krótkie szorty z krótszymi i węższymi niż w tradycyjnych modelach nogawkami, często w intensywnych kolorach, z umieszczonymi na nich wydrukami graficznymi albo charakterystycznymi wzorami obejmującymi motywy zwierzęce, kwiatowe, aż na wzorach geometrycznych kończąc, których wielbicielami są popularne gwiazdy.

Pamiętaj, niezwykły wakacyjny dzień spędzony na basenie lub plaży, może prowadzić do jeszcze ciekawszej nocy, a wówczas warto pokazać, że jesteś pełen dobrej energii, a jednocześnie gotowy na wszystko.

Autor: www.e-lady.pl

 


Reklama


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.