nav-left cat-right
cat-right

AGD, RTV, GSM

Artykuły Gospodarstwa Domowego, Radio Telewizory i Global System for Mobile Communications, czyli te wszystkie urządzenia techniczne, które ułatwiają, przyspieszają i umilają nam życie.

AGD

Pralki, zmywarki, miksery i kuchenki mikrofalowe czynią dzień gospodyni i gospodarza szybszym, ale i dają trochę więcej czasu dla siebie i rodziny. Kiedy się zepsują – wymagają wizyty fachowca, a z nimi różnie bywa. Dobry specjalista jest skarbem przekazywanym droga polecania. Ci gorsi korzystają z okazji i drenują nam kieszeń.

RTV

Te urządzenia są kolejne w „łańcuchu pokarmowym” a raczej w kolejności użycia. Po zakończonych obowiązkach (a często i przed…) zasiadamy do rozrywki pasjonując się przed telewizorem kolejami życia bohaterów ulubionego serialu, wykrzykując z radości lub wściekłości komentarze na temat meczu piłki nożnej lub rzucając butem w ekran z wizerunkiem kochanego przez Naród polityka. Sprzęt rozrywkowy jest też kością niezgody, dla tego weźmy głęboki oddech i pobiegajmy zzabierając ze sobą telefon komórkowy

GSM, Telefony i Tablety

To o nich teraz mowa. już dawno przestały być narzędziami do rozmowy. Poruszają się razem z nami dostarczając rozrywki, kontaktu z internetem i pomocy w wielu sprawach. Pamiętajmy o tym, by wyłączyć telefon komórkowy w kościele i szpitalu!

Zapraszamy do współtworzenia działu.

Mile widziane są wszelkie artykuły dotyczące obsługi, konserwacji i drobnych napraw, które możemy wykonać bez naruszenia gwarancji, sprzętu i własnego zdrowia. Jeżeli jesteś majsterkowiczem i masz swoje porady, lub też jesteś autoryzowanym serwisantem i chcesz zaprezentować się jako fachowiec reklamując swój warsztat – to jest miejsce dla ciebie. Artykuły użytkowników będą najlepszy źródłem wiedzy z pierwszej ręki dla naszych czytelników. Zajrzyj do działu o serwisie i dowiedz się jak przesłać artykuł. Mile widziani będą także przedstawiciele producentów i sprzedawcy z poradami jak poprawnie używać ich produktów.

Jak bezpiecznie wyrzucić stary sprzęt RTV-AGD

Posted by on 20 lutego, 2014 in AGD - RTV - GSM, Zakupy i sklepy | 0 comments

Jak bezpiecznie wyrzucić stary sprzęt RTV-AGD

Zakup nowego sprzętu do mieszkania, czy to lodówki czy telewizora nie zwalnia nas od sytuacji związanej z prawidłowym pozbyciem się starego, zużytego sprzętu. Niestety większość z nas albo wynosi ów sprzęt na śmietniki osiedlowe, albo pod osłoną nocy wyrzuca w lesie. Musimy jednak wiedzieć co zrobić z tego typu sprzętem. (więcej…)

Jak wybrać sprzęt audio – słuchawki

Posted by on 12 marca, 2013 in AGD - RTV - GSM, Zakupy i sklepy | 0 comments

Jak wybrać sprzęt audio – słuchawki

Słuchawki to nietypowy sprzęt audio. Niektóre osoby nie wyobrażają sobie bez nich życia, inne nienawidzą słuchania przez nie. Rano idąc do pracy niemal wszystkie osoby mają je założone na uszy – większość osób używa najtańszych modeli, czasem dostarczonych w komplecie z telefonem. (więcej…)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie telewizora?

Posted by on 17 grudnia, 2012 in AGD - RTV - GSM, Zakupy i sklepy | 2 komentarze

Na co zwrócić uwagę przy zakupie telewizora?

Czeka cię zakup nowego telewizora, a nie do końca znasz się na nowych technologiach? Nie wiesz jakie parametry powinien spełniać nowoczesny telewizor? Bogata oferta sprawia, że często mamy problem z decyzją, który model będzie najlepiej spełniał nasze oczekiwania i dostosuje się do naszych potrzeb, gubimy się po prostu w nadmiarze informacji. Zakup telewizora powinien być przemyślany, a często dopiero gdy zbliżają się święta i nie mamy pomysłu na prezent przypomina nam się, że dobrze było by sprawić sobie nowy zestaw TV, bo stary nie spełnia już naszych oczekiwań, jakość obrazu też jest już nie najlepsza. Czyż nie jest tak, że po prostu stary telewizor się psuje i na szybko kupujemy nowy, bez większego zastanawiania się? A przecież odbiornik TV to nie mały wydatek, warto więc znać parę informacji zanim podejmiemy decyzję. w tym artykule znajdziesz porady jak wybrac telewizor. (więcej…)

Popularne tematy:

  • na co zwracać uwagę przy kupnie telewizora led (24)
  • na co zwracać uwagę przy zakupie telewizora (23)
  • na co zwrócić uwagę przy kupnie telewizora (21)
  • na co zwrócić uwagę przy kupnie telewizora led (21)
  • zakup telewizora (18)
  • na co zwracać uwagę przy kupnie telewizora (17)
  • Na co zwrocic uwagę kupując telewizor (17)

Tablet, czyli nowoczesne urządzenie multimedialne

Posted by on 29 sierpnia, 2012 in AGD - RTV - GSM, Komputery i internet | 4 komentarze

Tablet, czyli nowoczesne urządzenie multimedialne

Nadchodzi tablet! W ten sposób powinniśmy w jednym zdaniu określić to, co się w roku 2012 dzieje , jeżeli chodzi o ten gadżet. Tablety jak burza wniknęły do świadomości polskiego konsumenta gadżetów elektronicznych, i wszystko wskazuje na to, że mają zamiar w niej zagościć na dłuższy czas.
Prekursorem była jak można się domyślić firma Apple. Steve Jobs już od jakiegoś czasu myślał nad skonstruowaniem takiego urządzenia, które byłoby rozmiarów mniejszych od laptopa i wygodniejsze w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Takie, które komfortowo można byłoby używać w czasie business trip. Na dobitkę miał to być gadżet o mniejszym poborze mocy. Po prostu. by dało się na pełnym akumulatorze odbyć podróż ekspresem z Gdańska do Krakowa. (więcej…)

Jak korzystnie wybrać abonament telefoniczny?

Posted by on 18 czerwca, 2012 in AGD - RTV - GSM, Domowe finanse, Komputery i internet | 3 komentarze

Jak korzystnie wybrać abonament telefoniczny?

Wybór abonamentu telefonicznego wiąże się często z fascynacją nowymi modelami aparatów. Często kończy się to comiesięcznym drenażem kieszeni. W tym poradniku podzielę się kilkoma poradami o tym, jak korzystnie wybrać abonament i aparat telefoniczny.

Dla kogo abonament?

Dla osoby, która regularnie, miesiąc w miesiąc korzysta z telefonu. Dla tych z nas, którzy korzystają sporadycznie i bardzo nieregularnie lepszym rozwiązaniem może być telefon na kartę, który doładowujemy tylko wtedy,  kiedy jest taka potrzeba. (więcej…)

Popularne tematy:

  • jaki wybrac abonament telefoniczny (37)
  • jaki abonament wybrać 2012 (35)
  • jak wybrać abonament telefoniczny (15)